senteztoplantı1

apicon
Hakkımızda

Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş. kurulduğu günden ilke edindiği prensipleri ile gayrimenkul geliştirme danışmanlığı ve değerleme hizmetleri vermektedir.

Yerli ve yabancı bankalar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, finansal kiralama, sigorta ve reasürans şirketleri, kamu kuruluşları, denetim şirketleri, belediyeler, aracı kurumlar, vakıflar, holdingler ve diğer tüm kamu ve özel kurum/kuruluşlar ile şahıslara yönelik hizmet sunmaktadır.

Kurumsal yapımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile yatırımlarınızın doğru değerlendirilmesi, değerinde işlem görmesi, detaylı olarak raporlanması için varız.

Gayrimenkullerinizin Gerçek Değeri İçin, Doğru Analizlerle Sentez…

Sentez Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Tecrübeli, akılcı girişimci, araştırmacı, sürekli gelişim içinde, çağdaş bir ekip ile yüksek kalitede hizmet sunabilecek bir değerleme ve müşavirlik şirketi olarak faaliyet göstermekte olan şirketimiz, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı, müşterinin taleplerinin karşılanmasında; zamanında, doğru, objektif, bilimsel ve güvenilir esaslara göre, ulusal, uluslararası kalitede hizmet sunmayı temel yaklaşım olarak benimsemiştir. Bu yaklaşımı doğrultusunda Şirketimiz, ülkemiz ekonomik ve sosyal koşullarındaki değişimlerin etkileri konusunda müşterilerini bilgilendirmekte ve çözüm önerileri sunmaktadır.

Bizimle Güvendesiniz.

Bizimle Güvendesiniz.

Sizler için sürekli değişen ve gelişen gayrimenkul sektörünü takip ediyor, gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz.

İlkelerimiz

  • Bağımsız, dürüst, güvenilir, saygın ve objektif hizmet vermek.
  • Uluslararası Değerleme Standartlarını gözeterek gelişmeleri ulusal yapımıza uyarlayarak, yatırımcılara danışmanlık hizmeti vermek.
  • Uzman olduğumuz alanda çerçevesinde hizmet vermek.
  • Etik kurallara ve ilgili yasal düzenlemelerle uygun çalışmak.
  • Değerleme ve Müşteri bilgilerini yasal kapsamda sır olarak saklamak.
  • Coğrafi Bilgi Sistemi oluşumunda, Gayrimenkul ve Gayrimenkule Bağlı Değerlerin yönetimi, Altyapı – Teknik Altyapı, Planlama, Kentsel Dönüşüm vb. taşınmazlara ilişkin yasal düzenleme ve uygulama çalışmaları yapmak.
  • Bilimsel ve profesyonel bir hizmet vermek.